قوانین و مقررات | آی بی...

قوانین و مقررات

استفاده شما از مرکز ارائه خدمات میزبانی سایت و سرورر آی بی جی سرور (ibgserver) به منزله قبول کلیه شرایط مندرج در این صفحه می باشد. در ادامه محتویات این صفحه منظور از “سایت آی بی جی سرور”، “وب سایت مرکز ارائه خدمات میزبانی وب و سرور ” به آدرس اینترنتی https://ibgserver.ir می باشد.

محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای “آی بی جی سرور” محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به، به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند.

کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین و مقررات آگاه شوند.

همچنین “میزبانی سایت و سرور آی بی جی سرور ” بعد از هر بار به روزرسانی خبری مبنی بر تغییرات در این صفحه را در قسمت اخبار منتشر خواهد کرد.

۱- کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

۲- هر کاربر حقیقی یا حقوقی حق دارد صرفا یک حساب کاربری در “میزبانی سایت و سرور آی بی جی سرور” ایجاد نماید. بدیهی است ایجاد بیش از یک حساب کاربری به عنوان تخلف محسوب خواهد شد و این حق برای “سایت فروشگاه آی بی جی سرور” محفوظ است که در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اقدام به مسدود کردن حساب های کاربری جعلی یا تکراری نماید.

۳- فروشنده می تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال سفارش خودداری کند. بدیهی است در صورت نیاز، هماهنگی های بعدی می بایست توسط فروشنده و خریدار انجام پذیرد.

۴- خریدار موظف است اطلاعات دقیق خود را در پنل کاربری برای دریافت موفق سفارش و خدمات و همچنین پیگیری سفارشات کامل نماید.

۵- خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد خدمت مورد نظر را از طریق سایت فروشنده کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند.

۶ – خریدار پس از تائید سفارش خرید از طرف فروشنده و در وضعیت “پرداخت شده”، “در حال بررسی” و “ارسال شد” نمی تواند درخواست انصراف سفارش دهد.

۷- کاربران محترم می توانند هفت روز هفته به صورت بیست و چهار ساعته سفارشات خود را در سایت ثبت نمایند. رسیدگی به سفارشات در اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش صورت خواهد گرفت.

شرایط عودت وجه

۸- کاربران محترم در صورت عدم رضایت از سرویس خریداری شده فقط تا ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش میتوانند برای عودت وجه خود با ما تماس بگیرند. بدیهی است در صورت گذشت بیشتر از ۲۴ ساعت عودت وجه از سمت شرکت میسر نخواهد بود.

آی بی جی سرور

www.ibgserver.ir